Davai Bridge & Tunnel

Fiskerikajerne 20
8500 Grenaa
Denmark

CVR. 35409173

Tlf. 86 30 12 36
Email: davai@davai.dk

Davai Bridge & Tunnel AS – Grenaa
Fiskerikajerne 20
8500 Grenaa
Danmark
E-mail: kio@davai.dk

Davai – Hvide Sande
Nordhavnskaj 1
6960 Hvide Sande
Danmark
E-mail: kio@davai.dk

UAB Davai
Tomo g. 8A-2
LT-91247, Klaipeda
Lithuania
E-mail: uab@davai.dk

Skriv til os

Kontaktpersoner

Kim Brüld Olesen

Adm. Direktør, Projektdirektør / Frosio Inspektør L3

+45 21 40 79 55
kio@davai.dk

Grenaa, Hvide Sande, Bridge Division

Flemming Seestrandt Sørensen

Projektleder / Frosio Inspektør L3 / Bachelor of Engineering

+45 61 20 01 18
fsso@davai.dk

Bridge Division

Elif Sari Olesen

HSE-Q Manager & Rope Access Koordinator / Miljø Ingeniør / IRATA L3

+45 51 79 22 81
elif@davai.dk

Grenaa, IRATA & Bridge Division

Grigorij Skurygin

QC/QA Manager, NDT & FROSIO Inspektør

+45 86 30 12 36
grigorij@davai.dk

Bridge Division, Klaipeda

Gökhan Kurt

HSE Manager

+45 86 30 12 36
gokhan@davai.dk

Brigde Division

Pia Grønbjerg

Finans, Bogholder

+45 86 30 12 36
pgr@davai.dk

Grenaa

Ulla Jensen

Bogholder

+45 86 30 12 36
ulla@davai.dk

Grenaa

Theis Aarlund Jensen

Studenter Medhjkælper / Stud.Bsc – Erhvervsøkonomi

+45 61 14 12 36
theis@davai.dk

Odense, Bridge Division

Ildefonsas Tarvydas

Senior Formand (Bridge) - Uddanelsesleder

+45 40 16 75 36
ildefonsas@davai.dk

UAB Davai, Bridge Division

Sergejs Osipovs

Formand, FROSIO Inspektør

+45 86 30 12 36
sergej@davai.dk

Bridge Division

Engin Öztürk

Formand - IRATA Level III

+45 40 46 44 04
engin@davai.dk

IRATA & Bridge Division

Tugba Eser

HR Manager

+45 86 30 12 36
tugba@davai.dk

Tyrkiet

Ausra Jenciute

HR Assistent

‭+370 (626) 77 105‬
ausra@davai.dk

UAB Davai

Kristina Rakovskaja

HR Assistent

+370 620 77 737
kristina@davai.dk

Klaipeda, UAB Davai

Ruta Jonkute

Finans

+370 46 441154
ruta@davai.dk

UAB Davai